E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

reshje shiu

Harrojeni diellin, nesër pritet dëborë

Sot deri në orët e para të pasdites (e mërkurë, dt. 01) priten reshje mesatare në qarqet Dibër, Korçë, Gjirokastër dhe lokalisht mesatare në...

Sot dhe nesër, reshje të dobëta shiu

Sot pasdite (e hënë dt. 30) dhe nesër (e martë dt. 31) priten reshje të dobëta, deri lokalisht të dobëta në të gjitha qarqet...

Moti merr kthesën e madhe, ja sa do të variojnë temperaturat

Ditët me diell i lanë vendin shirave dhe temperaturave më të ulëta. Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës paraqitet me alternime kthjellimesh, dhe...

Tabela/ Fundjava me reshje shiu dhe shtrëngata

Dita e shtunë do të nisë me mot të vranët dhe reshje shiu të herëpashershme, me intensitet të ulët dhe mesatar, ndërsa në zonën...

Vranësira dhe reshje shiu/ Si do ndryshojë moti gjatë orëve në vijim

Vendi ynë po ndikohet nga kushte të paqëndrueshme meteorologjike, me mot të vranët dhe reshjet e dobëta të shiut, të cilat kanë nisur në...

Moti për nesër/ Erë e lehtë dhe reshje të dobëta

Sot pasdite (e shtunë, dt.29) nuk priten reshje, nesër (e diel, dt.01) priten reshje të dobëta në shumicën e qarqeve, por lokalisht mesatare në...

Edhe nesër reshje shiu dhe dëbore, ja si parashikohen temperaturat

Përmirësimi i shkurtër i motit gjatë mbrëmjes, do të pasohet nga një përkeqësim gradual në mëngjesin e ditës së premte. Reshje shiu të herëpashershme...

Nesër merrni masat, priten reshje shiu

Sot pasdite (e martë, dt.25) nuk priten reshje, ndërsa nesër (e mërkurë, dt.26) priten reshje mesatare deri lokalisht intensive në qarkun e Shkodrës. Ndërsa...

Reshje shiu dhe dëbore, njihuni me parashikimin e motit për nesër

Sot pasdite (e enjte, dt.20) dhe nesër (e premte, dt.21) priten reshje të dobëta në qarqet Tiranë, Elbasan, Fier, Berat, Korçë, Vlorë dhe Gjirokastër,...

Nesër priten reshje shiu, ja sa do të variojnë temperaturat

Sot pasdite (e mërkurë, dt.19) dhe nesër (e enjte, dt.20) priten reshje mesatare në qarqet Elbasan, Fier dhe Berat, ndërsa në qarqet e tjera...

Të fundit

U infektua me COVID-19, humb jetën mësuesi grek i shkollës private në Korçë

Mësuesi grek që jepte mësim në shkollën private “Omiros” në Korçë, i cili u konfirmua me koronavirus disa javë më parë ka ndërruar jetë. Mësohet...

Rëndohet bilanci nga COVID-19 në Shqipëri/ 18 raste të reja brenda 24 orëve

Për fat të keq, është shtuar bilanci negativ si pasojë e koronavirusit në vend. Ministria e Shëndetësisë njofton se ka ndërruar jetë një pacient...

Arrestimi i Ramës/ Bylykbashi: Kryeministri të sqarojë të vërtetën

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ka reaguar me anë të një statusi në Facebook pasi kryeministri Edi Rama rrëfeu për mediat italiane se...

Përgjysmohen pagat e deputetëve/Ruçi u dërgon letër krerëve të institucioneve

Ditën e sotme u zhvillua një mbledhje e posaçme e Byrosë së Kuvendit të Shqipërisë, ku u vendos që paga e deputetëve të përgjysmohej...

S’ka më vende në spitale, Spanja liron 11 hotele për të infektuarit

Në luftën ndaj koronavirusit, mësohet se Spanja ka liruar 11 hotele për të infektuarit. Këtë e ka konfirmuar Qeveria në një deklaratë, e cila...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT