E hënë, 13 Korrik, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

pronari

Qeni nuk lejohet të leh në shtëpi, s’do ta besoni çfarë bën (VIDEO)

Qentë mbeten ndër kafshët më të dashura për njerëzit. Ata e ndjejnë pronarin e tyre dhe lidhen aq shumë me ta, dhe vetëm përmes...

Zhdukja e mistershme e kapitenit, prokuroria i kthen jahtin pronarit turk

Jahti “Atik Bey” i biznesmenit turk që u gjet i braktisur në fillim të shtatorit 12 milje larg bregdetit të Shëngjinit, i është kthyer...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, plagosen 2 persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, teksa një është regjistruar një shpërthim i fuqishëm në zonën e Yzberishtit. Nga...

Kursimet e 42 viteve punë si mësues/ Banori i Durrësit-pronarit: Më kthe paratë

Banorët që janë prekur nga pasojat e tërmetit shprehen se ndodhen në gjendje të rënduar psikologjike. Njëri prej tyre u shpreh se në apartamentin...

Procedohen pronari dhe kamarieri i një lokali në Elbasan, çfarë iu gjeti policia

Procedohen penalisht pronari dhe kamerieri i një lokali në Elbasan, pasi akuzohen për ushtrim të kundërligjshëm të lojërave të fatit. Sipas njoftimit të policisë, po...

Shpërthimi i pikës së gazit në Fier, arrestohet pronari (Foto+Emri)

Arrestohet pronari i pikës së karburantit që shpërtheu ditën e djeshme në Fier. Mësohet se në pranga ka rënë, Sokol Meçe, 62 vjeç. Ngjarja ndodhi...

Dështon atentati në Tiranë, pronari shpëton mrekullisht

Policia e Tiranës ka përcjellë të dhënat e para lidhur me shpërthimin e një sasie lënde plasëse në një mjet. Fatmirësisht nuk raportohet për...

U futën për të vjedhur, pronari i shtëpisë “surprizon” 5 grabitësit (Video)

Pesë persona tentuan të grabisnin një banesë në Sao Paulo të Brazilit, por u detyruan të largoheshin ashtu siç hynë, duke mos marrë gjë. Në...

Sekuestrohen doza kokaine, pronari i lokalit të natës përfundon në pranga

Një 50-vjeçar i cili është pronar i një lokali nate në autostradën Tiranë-Durrës ka përfunduar në pranga. Policia raporton se 50-vjeçari përshtaste lokalin e...

“E ka futur pronari për të më marrë jetën”, 19-vjeçari tregon si u përplas nga roja e gurores

Një 19-vjeçar nga fshati Kotë, në Vlorë, është përplasur qëllimisht nga një makinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur. Sipas policisë, Adhurim Gucaj, 38...

Të fundit

Vuçiç: Gjendja lidhur me Kosovën, pothuajse e pashpresë

Ditën e sotme, kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti zhvilloi një video-konferencë me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Ky i fundit sapo ka reaguar lidhur me...

“Hyj në këtë punë!” Në përgjimet e reja të Zaev përmenden 6 milion euro

Një audio-përgjim i ri në kohëzgjatje prej 12 sekondash është publikuar në internet, në kanalin e YouTube të quajtur “Zoki Zhvatësi”. Në xhirimin e shkurtër...

Shpërthim në një anije ushtarake amerikane

Në bordin e një anije ushtarake në bazën detare amerikane në San Diego, ka pasur një shpërthim. Për pasojë disa marinarë kanë mbetur të plagosur. “CNN”...

Chelsea ofron 100 milion euro për yllin e Atletico Madrid

Chelsea pagoi 80 milion euro tek Athletic Bilbao verën e vitit 2018 dhe siguroi shërbimet e Kepa Arrizabalaga. Spanjolli u bë portieri më i shtrenjtë...

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Së fundmi është gjetur trupi i pajetë i një 74-vjeçari në lagjen Çlirim të Beratit. “Balkanweb” raporton se viktima ndodhej në katin e dytë të...