E enjte, 29 Tetor, 2020
14.4 C
Tirana

Etiketa

makine

Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës live (VIDEO)

Ronela Hajati ka qenë e ftuara e emisionit “Syri keq” në Syri TV për një intervistë live. Ndërsa fliste duke i dhënë makinës me moderatorin...

Skrapar/ Automjeti bie nga ura në 100 metra lartësi, drejtuesi plagoset rëndë

Një 37-vjeçar ka rënë nga një lartësi prej rreth 100 metrash me makinën e tij, në aksin rrugor Çorovodë-Prishtë, teksa automjeti ra nga Ura...

Aksident te Ura e Dajlanit, makina përplaset me motorin

Një aksident automobilistik është regjistruar paraditen e sotme tek Ura e Dajlanit në Durrës. Një makinë është përplasur me një motomjet i cili drejtohet nga...

Elbasan: Në makinë me 5 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 20-vjeçari

Një 20-vjeçar u vu në pranga, pasi u kap në Elbasan duke transportuar 5 shtetas të huaj nga vendet e treta. Shtetasi R.H, banues në...

Gjykata ndryshon masën e sigurisë për dy shoqëruesit e këngëtares, Fjolla Morina

Gjykata e Kukësit ka vendosur masën e sigurisë 'Detyrim paraqitje', për dy shoqëruesit e këngëtares Fjolla Morina, shoferin Fitimi Muji dhe biznesmenin Fisnik Syla. Më...

Veliaj akuzon Bashën: More makinë 130 mijë euro për mbylljen e protestës së Astirit

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka akuzuar kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha se në këmbim të mbylljes së protestës së Astirit, ka marrë...

U përplas me mjetin, drejtuesi i motorit ‘fluturon’ në ajër. Dërgohet me urgjencë në spital

Një motor ka humbur kontrollin, për shkak të shpejtësisë së lartë dhe është përplasur me një makinë në Berat. Si pasojë e aksident ka mbetur...

FOTO/ Arrestohet këngëtarja shqiptare në Morinë, ja çfarë iu gjet në makinë

Policia Kufitare në Morinë ka arrestuar ditën e sotme këngëtaren e njohur shqiptare, Fjolla Morina. Bëhet me dije se këngëtarja nga Kosova është kapur me...

VIDEO/ Shpërthimi në qendër të Tiranës, dyshohet për viktima

Publikohen pamje të reja nga ngjarja e rëndë që u regjistrua sot në kryeqytet, ku një makine iu vendos tritol. Bëhet me dije se ngjarja...

FOTO/ I vendoset tritol një automjeti në kryeqytet

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë, teksa një makine i është vendosur tritol. Ngjarja në fjalë është regjistruar në zonën...

Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...