E enjte, 28 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Etiketa

klinike

Princ Harry përfundon në një klinikë psikiatrike

Princ Harry duket se po përjeton një periudhë të vështirë në jetën e tij. Sipas revistës “Globe”, ai është pranuar në një klinikë psikiatrike në...

Kujtim Gjuzi zbulon pse Berisha iku në Zvicër: Eshtë sëmurë, ia di edhe klinikën

Ish-kryeministri Sali Berisha është larguar nga Shqipëria, për të qenë prezent në Forumin e Krans Montana në Zvicër. Mirëpo deputeti Kujtim Gjuzi ka nxjerrë...

Aksidenti tragjik/ “Flet” policia: Tre persona ndërruan jetë, vajza kaloi në vdekje klinike (Emrat)

Aksidenti tragjik i ndodhur në orët e para të mëngjesit ka marrë jetën e tre anëtarëve të një familje, babai, nëna dhe vajza e...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...