E diel, 17 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Etiketa

Gledis Nano

Gledis Nano bën lëvizjen e rëndësishme, pak ditë pasi mori detyrën

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, pak ditë pasi ka marrë detyrën, ka filluar takimet me drejtuesit në Tiranë dhe rrethe. Nano ka...

Tre këshillat e Mustafa Nanos për drejtorin e ri të Policisë së Shtetit

Nga: Mustafa Nano Z. Drejtor i Policisë së Shtetit, me një emër disi të çuditshëm, dhe me një mbiemër që mua nuk mund të më lërë...

Apartament, tokë në Yzberisht dhe kredi! Pasuria e drejtorit të ri të policisë

Gledis Nano u betua në krye të detyrës së re si Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Në fjalën e tij para strukturave...

Gledis Nano do të nisë “spastrimet” javën e ardhshme në Policinë e Shtetit

Gledis Nano u prezantua dje si drejtor i ri i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Gjatë ceremonisë së zhvilluar në ambientet e Drejtorisë së...

“Njeriu i FBI-së” merr detyrën: Betohem të mbaj me nder flamurin

Ish-drejtuesi i Antiterrorit, Gledis Nano, bëri sot betimin në një ceremoni zyrtare ku të pranishëm ishin Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi dhe ish-drejtori i...

“Kam punuar me ndershmëri”/ Veliu: Menaxhuam protestat, pandeminë dhe tërmetin

Gledis Nano është drejtori i ri i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, i cili vjen në këtë post pas dorëheqjes së Ardi Veliut. Emërimi...

Njeriu i FBI-së, në krye të uniformave blu. Të pathënat e Gledis Nanos

Kush është pasuesi i Ardi Veliut? Gledis Nano, me një përvojë prej 17 vitesh në Policinë e Shtetit, 40-vjeçari me origjinë nga Skrapari, u...

Hoxha: Nano vjen nga familje policësh, të atin ia shkarkuan për kapjen e drogës

Gledis Nano është emëruar drejtori i ri i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Nano e ka kaluar Vettingun e Policisë, dhe tashmë në detyrën...

Veliu, kryepolici që iu fik kandili/Çuçi: Më keni keqkuptuar

Pas përfundimit të mbledhjes në Kryeministri, Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka folur rreth dorëheqjes së Ardi Veliut dhe emërimit në krye të Policisë...

Emri/ Rama zgjedh pasardhësin e Ardi Veliut

Gledis Nano do të jetë Drejtori i ri i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Ai është propozuar nga ministri Bledi Çuçi, dhe kjo kandidaturë...

Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...