E hënë, 23 Nëntor, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

astrit patozi

Ky debat makabër, si pasqyra e degradimit tonë moral

Nga: Astrit Patozi Ky debati i neveritshëm me të vdekurit e COVID-it, është pasqyra më e qartë e degradimit të politikës në Shqipëri, dhe prova...

7 vjet nga humbja e Sokol Olldashit, ja çfarë bën Astrit Patozi (VIDEO)

Ish-numri dy i Partisë Demokratike, tashmë kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka rikujtuar kolegun e mikun e tij të ndjerë Sokol Olldashi....

‘Opozita ta nisë ndryshimin nga vetja’/ Patozi kujton fjalimin e tij në 2014-ën

Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka rikujtuar fjalën e tij të mbajtur në përvjetorin e pare të vdekjes së ish-ministrit dhe deputetit...

Zgjedhjet e PD në 2013-ën, Patozi: Nuk pati garë, fituesi u paracaktua

Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka rikujtuar deklaratën e tij të dhënë në vitin 2013, pas zgjedhjeve të brendshme në Partinë Demokratike,...

Patozi: Mos u ankoni për fushën e “Air Albania”, s’çuditem nga kryetimonieri

Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka bërë një koment ironizues në atë se çfarë pritet të ndodhë ndaj Bjellorusisë. Dhe gjithçka lidhet...

Për një grusht votash më shumë

Nga Astrit Patozi Nëse thua se je duke u bezdisur nga opozita e Bashës, që e ka kthyer prej kohësh në kalë beteje temën e...

Ndarja nga jeta e aktorit Valter Gjoni, Patozi: Iku një shqiptar i veçantë

Kryetari i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të aktorit Valter Gjoni, i cili humbi betejën me...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Patozi: Luftojmë për vend nderi, Bashën e shoh si rival

Kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka komentuar zgjedhjet e 25 prillit dhe sfidat e partisë së tij vitin e ardhshëm. Patozi i është përgjigjur...

Nuk na hyn në punë flamuri i partisë për COVID 19

Nga: Astrit Patozi E mira do të ishte që edhe ne të silleshim me koronavirusin, ashtu siç edhe sillet ai me ne. Duke na trajtuar...

Ata që po guxojnë të përflasin Amerikën nga Tirana…

Nga: Astrit Patozi Është për të vënë kujën, kur lexon apo dëgjon delirantë dhe sharlatanë nga anët tona, që përflasin këto ditë me kaq shumë...

Të fundit

Shifra të larta në Greqi, mbi 1.300 raste të reja me koron*virus

Pandemia Covid-19, po vë gjithnjë e më në vështirësi sistemin shëndetësor të Greqisë, për shkak të numrit të madh të rasteve të reja, vdekjeve...

Rikthehet frika e valës së dytë në Itali, 630 viktima brenda 24 orëve

Italia është mbërthyer nga paniku për shkak të rikthimit të valës së dytë të Covid-19, teksa regjistrohen sërish shifra të larta. Gjatë 24 orëve të...

Ish-Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli merr postin e rëndësishëm në NATO

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka marrë sot një detyrë të lartë në NATO. Ajo është zgjedhur zëvendëspresidente e Asamblesë Parlamentare të NATO-s, duke u...

Deputeti i PS sfidon masat anti-covid, me mbi 10 veta në tavolinë

Deputetit socialist, Vullnet Sinaj duket se nuk i interesojnë vendimet e qeverisë, pasi ka darkuar në një lokal me grupin polifonik “Çipini”, pa respektuar...

Sektori i vizave dhe pashaportave/ Ambasada gjermane në Tiranë jep njoftimin

Ambasada Gjermane në Tiranë, informoi qytetarët se prej kësaj të hëne sektori i vizave dhe pasaportave është hapur sërish me kapacitet të kufizuar. Ndërkohë, shpërndarja...