E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Etiketa

aktore

“Ne 4 gjëra, ajo 24. Me masazhier personal”, kërkesat e Ornella Muti-t

Mbrëmjen e së premtes erdhi për publikun shqiptar spektakli i përvitshëm “Krishtlindje në Tiranë”. Emrat e njohur të muzikës shqiptare sollën atmosferën e Krishtlindjeve,...

Tha se s’jeton dot me 2000 euro, vajza e milionerit sqaron të vërtetën

Aktorja Erza Ramuka, e njohur për rolin e Tringës në serialin “O sa mirë”, ka reaguar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV...

“Ngela shtatzënë aksidentalisht, vajta të abortoj”, historia e Monika Lubonjës

Aktorja Monika Lubonja, si rrallë herë ka ndarë me publikun historinë e jetës së saj, një shtatzëni e padëshiruar, por që sot vajza e...

“Do shihemi, ju premtoj”, aktorja largohet nga Klanifornia

Aktorja e humorit, Lisa Kujofsa, ka lajmëruar ndjekësit e saj se do të largohet nga spektakli i Klanifornias, i cili sapo ngriti siparin e...

Rozi Kostani: Kohë e vështirë për artin, Ministria e Kulturës duhet të vërë në punë teatrot

Rozi Kostani ka marrë suksesin në skenën teatrit dhe po vijon me vlerësime. Me veprën teatrore “Ata hyjnë pa trokitur” si aktore së fundmi...

“Hyrremi”, nënë për herë të dytë (FOTO)

Aktorja e njohur gjermane Meryem Uzerli, e cila mori famë për publikun shqiptar me rolin e saj si “Sulltanesha Hyrrem” në serialin turk “Sulejmani i...

“Skandal ba, skandal”, Rudina Dembacaj publikon foton me të atin e ndjerë dhe rrëqeth me fjalët

Aktorja Rudina Dembacaj humbi para disa javësh të atin. Dhimbjen e ka demostruar me anë të statuseve të shpeshta në rrjetet sociale. Moderatorja zgjedh që...

10 aktorët më të paguar për vitin 2020 sipas “Forbes”

Lista e aktorëve më të paguar në botë gjatë vitit 2020 është publikuar nga “Forbes”. Lista, e bazuar në fitimet gjatë 12 muajve të fundit,...

Pas mbytjes së saj në liqen, ish-bashkëshorti i dedikon Naya Rivera-s fjalët rrënqethëse

Aktorja e njohur Naya Rivera u zhduk në 8 korrik ndërsa shëtiste me djalin e saj 4-vjeçar Josey. Kërkimet për të nisën pasi djali u...

“Kam bërë botoks, buzëqeshja më është shkatërruar”, “Gymysh” pendohet për operacionet plastike

Aktorja Songul Oden, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj si “Gymysh” në serialin me të njëjtin emër,...

Të fundit

Ylli Ndroqi dhe bashkëshortja e tij infektohen me Covid-19

Presidenti i medias "Ora News", Ylli Ndroqi, dhe bashkëshortja e tij Mimoza janë infektuar nga koronavirusi. Ndroqi bën me dije se ai dhe bashkëshortja...

Rrugë që i merr lumi para se të mbarojnë

Nga: Mentor Kikia Foton e parë e kam marrë në rrjet. Autori thotë se është rruga e Arbërit, në Maqellarë të Dibrës. E ndërtuar buzë...

Letra e Ambasadës Franceze për Ramën, shpërthen Basha

Kryedemokrati Basha ka shigjetuar kryeministrin Edi Rama, pas sulmeve që ky i fundit i ka bërë Bashkimit Evropian rreth procesit të vaksinimit. Basha shprehet se...

Kosova po e bën Vettingun, po ne

Nga: Mentor Kikia Para pak javësh shkruajta një për një hipotezë, apo një “skenar konspirativ”, që kishte të bënte me Vettingun politik në Kosovë. Sot...

Mbi 3 mijë testime, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 5 persona. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, 5 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me COVID19:...