S’ka reshje shiu, temperaturat në rritje

Sot pasdite (e hënë, dt. 23) dhe nesër (e martë, dt. 24), nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt. 24) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C

në vendet e ulëta: 6 / 17 °C

në vendet malore: 1 / 11 °C

ERA

Sot pasdite (e hënë dt. 23) dhe nesër (e martë, dt. 24) era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.