Aktualitet

‘S’ka pushim’/ Reja u merr ‘frymën’ lojtarëve


               Publikuar në : 13:49 - 15/11/19 M P

Ende pa e marrë veten nga ndeshja me Andorrën, kombëtarja kuqezi ka zbritur sot në fushën stërvitore në kuadër të përgatitjes për ndeshjen e madhe Shqipëri-Francë që zhvillohet më datë 17 Nëntor. Ndeshje kualifikuese për Eliminatoret e Euro 2020.

Stërvitja e sotme ka qenë e diferencuar për një pjesë të skuadrës. Ata që ishin titullarë, sot kanë pasur një seancë më të lehtë kryesisht not për të rikuperuar formën fizike. Ndërsa pjesa tjetër ka pasur një seancë stërvitore më të ngarkuar sipas programit të trajnerit.

Sfida ndaj Francës dhe Andorrës, Reja bën publike listën me 26 lojtarë

Video/ Brenda stadiumit “Arena Kombëtare”, Rama publikon pamjet

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT