E diel, 27 Shtator, 2020
12 C
Tirana

Video/ Brenda stadiumit “Arena Kombëtare”, Rama publikon pamjet

Më të lexuarat

RENEA/ Kush e jep urdhrin e ekzekutimit? Eksperti tregon hapat që ndiqen

Një nga efektivët e RENEA ka treguar se si funksionon reparti RENEA në një situatë të ngjashme me ngjarjen e djeshme dhe kush janë...

Debati: Sa duhet të zgjasë karantina për të sëmurët me Covid-19?

Pas një vere relativisht të qetë, të paktën në Evropë, rastet e reja me koronavirus nisën të shtohen nga pak kudo. Për shembull në...

Bilanci/ Bie ndjeshëm numri i rasteve të reja në vend

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar viktima nga koronavirusi në vend. Fatkeqësisht e kanë humbur betejën me...

“Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha”, Rama i përgjigjet Berishës

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së Sali Berishës, se kreu i qeverisë hoqi dorë nga kandidimi në Durrës pasi mori vesh se...

“Kemi një specialist të ri që ka dalë në qarkullim”, Artan Hoxha zbardh detajet e forta të atentatit ndaj Preng Gjinit

Pak ditë më parë, 51-vjeçari Preng Gjini të cilit iu hodh makina në erë në Tiranë, nuk dha të dhëna të vlefshme për hetimin...

VIDEO/ Përmbytje me verë të kuqe, momenti kur shpërthen depozita prej 50.000 litrash

Një depozitë prej 50 mijë litrash me verë të kuqe ka shpërthyer sot në një karantinë në Spanjë, duke e kthyer vendin përreth në...

Vajza e Sabianit pozon topless, e fotografon i ati

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, ka publikuar së fundmi disa foto e shtrirë në krevat dhe duke pozuar topless. E menjëherë pas...

Ju atje “lart”, merreni videon e këtij burri që qan dhe shikojeni natë e ditë (VIDEO)

Nga: Mentor Kikia Ky burrë është një fermer në Korçë, i cili në janar i preu mollët që kishte mbjellë, sepse nuk e shiste dot...

E bujshme, zbulohet lidhja e Fjolla Morinës me biznesmenin që e shoqëronte

Këngëtarja Fjolla Morina u arrestua pak ditë më parë në Morinë bashkë me dy personat që e shoqëronin, biznesmeni Fisnik Syla dhe shoferi Fitim...

U gjet pranë nënës së vdekur, ja si është gjendja e 10-vjeçares në Pogradec

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Pogradec. Fëmija i gjetur pranë nënës është vajzë rreth 10 vjeç. Ajo ndodhet në gjendje...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar ditën e sotme pamje nga brenda stadiumit të ri “Arena Kombëtare”.

Me çfarë shihet në videon e postuar në “Facebook”-un e tij, duket që stadiumi është gati për ndeshjen testuese për femra mes Vllaznisë dhe Polonisë që pritet të zhvillohet të dielën.

Ndërkohë, nëse gjithçka do të jetë gati, sfida e pare zyrtare që mund të luhet në këtë stadium do të jetë mes Shqipërisë dhe Francës me 17 nëntor.

Live😉

Publiée par Edi Rama sur Mardi 5 novembre 2019

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Kemi shkundur pluhurin e harresës së turpshme”, Rama publikon pamjet (FOTO)

Rama e ka nisur ditën duke publikuar në Facebook-un e tij pamjet nga Qendra e Re Turistike e Valbonës. Këto pamje nga veriu i vendit,...

“Kisha një si djegie, sikur më kishin hedhur benzinë”, gazetari Skëndaj tregon se çfarë përjetoi pas infektimit

Personazhi i radhës që është infektuar me COVID-19 është gazetari Erjon Skëndaj. Një betejë kjo aspak e lehtë, por që ai ia ka dalë...

Beqarët do realizojnë takimin premtues, çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi 27 shtator 2020

Dashi Sot nuk është një ditë për të hezituar kur shihni se diçka ose dikush po shkon në drejtim të gabuar. Ju nuk keni pse...

Rrebeshe shiu me stuhi ere, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme vendi jonë do të alternohet me kthjellime dhe vranësira gjatë paradites, duke sjellë herë pas herë shira të izoluar. Por mbrëmja sërish...

“Në rrezik nga pandemia”/ Ministri spanjoll paralajmëron masa më të ashpra

Qeveria spanjolle ka paralajmëruar shtim masash në Madrid, duke e cilësuar si tepër të rrezikshme situatën nga pandemia. Të premten, autoritetet në Madrid vendosën të...