E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Shokuese/ I moshuari përdhunon mbesën 13-vjeçare, njihej si person problematik

Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja shokuese që ka ndodhur sot në fshatin Barbullinjë, ku një i moshur ka përdhunuar mbesën e tij 13-vjeçare.

Lidhur me ngjarjen e rëndë, policia e Lushnjes ka vënë në pranga mëngjesin e sotëm të moshuarin Refat Çela, pas kallëzimit të kryer nga nëna e vajzës së mitur.

Bëhet me dije se 67-vjeçari është baba i 4 djemve, të gjithë të martuar, por aktualisht ai jeton në fshat vetëm me bashkëshorten e tij.

Në fshat ai njihet si person problematik, i alkoolizuar dhe që kryente veprime të turpshme, por asnjëherë nuk ishte denoncuar, raporton “Klan”. Vajza e mitur ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe psikologjike, ndaj po trajtohet nga mjekë dhe specialistë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...