E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Shkoi në emisionin ‘Përputhen’ për të gjetur shpirtin binjak, zbulohet e fejuara e Andit

Një lum komentesh shpërthejnë puntatë pas puntate lidhur me emisionin ‘Përputhen’. Ka ndjekës të cilët janë të pakënaqur me protagonistët, sikundër shumë prej tyre janë shprehur kundër Shqipes.

Ajo është përshkruar nga opinionisti i emisionit “Përputhen”, Arjan Konomi, si një vajzë me temperament “vullkanik”.

Sakaq, prej kohesh në rrjetet sociale është diskutuar se Andi i “Perputhen” është i fejuar. ‘Kryefjala news’ bën me dije se e fejuara e Andit quhet Leutrime. Ajo është me origjinë nga Kosova, dhe prej vitesh jeton në Suedi.

Ata duken tepër të dashuruar, dhe gjithashtu në doren e vajzës dallohet edhe unaza e fejesës.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...