E premte, 18 Qershor, 2021
19.5 C
Tirana

Sherr mes grave, degjenerojnë në dhunë (video)

Duket e rëndë, por dy gra janë përfshirë në një sherr që ka degjeneruar me dhunë. Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet se dy gra tërheqin njëra-tjetrën nga flokët. Nuk mjaftohen me kaq, por fillojnë e shkelmojnë njëra-tjetrën. Gratë përfundojnë të shtrira duke goditur njëra-tjetrën.

https://www.youtube.com/watch?v=qLywqa6ioLs

Edhe personat e pranishëm në vendngjarje përpiqen të ndalojnë sherrin, por nuk kanë mundur ti ndajnë. Incidenti mendohet të ketë ndodhur të shtunën, në zonën e barit në Aintree gjatë Grand National. Regjistrimi i videos u shfaq në një faqe në Facebook, e quajtur Life in Liverpool dhe ka grumbulluar më shumë se 200,000 shikime që në momentin kur u ngarkua.

Njëra nga gratë shihet se me takën e këpucës qëllon gruan tjetër, dhe e gërvisht me thonj në kofshë. Shumë të tjerë nuk kanë ngurruar të filmojnë, ndërsa tre qytetarë kanë ndërhyrë për ti ndarë. Gjithashtu, në video dallohet një grua e cila nuk është ndikuar fare nga sherri, por ka vazhduar të qëndrojë në një bar që gjendej përballë këtij fenomeni. Video gjithashtu ka marrë më shumë se 1,860 pëlqime dhe mbi 900 komente nga përdoruesit e Facebook.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Navalny e quan Putinin “gënjeshtar”

Politikani opozitar i burgosur në Rusi, Aleksei Navalny, ka thënë se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është një “gënjeshtar që nuk mund të ndalet...

‘Euro 2020’/ Holanda mposht Austrinë, i bashkohet Italisë dhe Belgjikës në 1/8

Holanda ka mundur me rezultatin e pastër 2-0 Austrinë në ndeshjen e vlefshme për grupin C, dhe së bashku me Italinë dhe Belgjikën, ka...

Mbyti gruan dhe planifikoi të arratisej, momenti kur piloti përqafon vjehrrën

32-vjeçari Charalambos Anagnostopoulos, i cili mbyti gruan e tij 20-vjeçare britanike Caroline, është një vrasës tepër gjakftohtë, dhe u mundua të fshinte çdo lloj...

Mediat dhe oligarkët/ Peza: Ja emrat e radhës që do të shpallen “non grata”

Ish-deputeti i Partisë Socialiste dhe analisti Alfred Peza, parashikon një verë të nxehtë sa i takon situatës politike, teksa u shpreh se shpallja ''non...

Holanda votoi pro hapjes së negociatave me Shqipërinë, por ka një kusht

Parlamenti holandez i dha dritën jeshile Shqipërisë ditën e sotme, pasi votoi pro hapjes së negociatave me Bashkimin Evropian. Megjithatë, për negociatat, Holanda ka...