E premte, 22 Janar, 2021
9 C
Tirana

Sherr i madh mes të rinjve në Sarandë, 20-vjeçari goditet 4 herë me thikë

Një sherr mes të rinjve në Sarandë, ka përfunduar me plagosjen e një 20-vjeçari. Burimet jo zyrtare thonë se ka ndodhur një sherr me thika, mes disa të rinjve në qytetin e Sarandës.

Nga kjo përplasje është plagosur një 20-vjeçar me inicialet R.A. Raportohet se i riu është goditur 4 herë me thikë, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Uniformat blu po punojnë për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje të rëndë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Policia e Tiranës kërkon rifillimin e hetimeve për 21 Janarin

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...