Sherr i madh mes të rinjve në Sarandë, 20-vjeçari goditet 4 herë me thikë

Një sherr mes të rinjve në Sarandë, ka përfunduar me plagosjen e një 20-vjeçari. Burimet jo zyrtare thonë se ka ndodhur një sherr me thika, mes disa të rinjve në qytetin e Sarandës.

Nga kjo përplasje është plagosur një 20-vjeçar me inicialet R.A. Raportohet se i riu është goditur 4 herë me thikë, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Uniformat blu po punojnë për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje të rëndë.