E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

Shenjat më hipokrite të horoskopit!

Binjakët

Binjakët janë një nga shenjat më komunikuese të zodiakut, ata shpesh flasin shumë për personat duke bërë dhe thashetheme për të. Nuk e kanë me të keq, thjesht u pëlqen shumë që të flasin për të tjerët, dhe shpesh fusin hundët aty ku nuk i takon.

Luani

Të lindurit e kësaj shenje mund të kalojnë shumë kohë në rrjetet sociale për të parë se me çfarë janë duke u marrë miqtë e tyre. Atyre u pëlqen shumë drama dhe janë gjithnjë në kërkim të një mënyre për të zbuluar jetën e miqve të tyre, në mënyrë që t’i kritikojnë më pas pas shpine.

Peshorja

Peshorja ka aftësinë që të bëjë të tjerët të krijojnë besim tek ajo, dhe të bëjë që ata t’i besojnë sekrete. Mirëpo nuk do ta mbajë kurrë një sekret dhe do të flasë për jetën tënde pas shpine.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

8 gra dhe 8 burra: qeveria gjermane hap rrugën për barazi gjinore

Për herë të parë në 16 vjet, Gjermania do të drejtohet nga një burrë. Por megjithëse Angela Merkel po ia dorëzon kancelarinë një pasardhësi...

OBSH: Vaksinat duhet të funksionojnë kundër variantit Omicron

Vaksinat ekzistuese duhet të mbrojnë ende njerëzit që kontraktojnë variantin Omicron nga rastet e rënda të Covid, thotë një zyrtar i Organizatës Botërore të...

Fishekët e Yuri Kim, kapsolla deri më sot…

Nga: Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli Berishën persona non grata, Ambasadorja Yuri Kim, tek shkallët e ShQUP-it, u bëri thirrje anëtarëve/votuesve të PD-së...

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit, shmanget takimi me Metën

I dërguari i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, vjen në Tiranë me një agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë. Ambasada e...

“Tirana, Kryeqyteti Europian i Rinisë”, Rama uron të rinjtë për 8 dhjetorin

Në ditën e Rinisë, kryeministri Rama ka ndarë një video në rrjetet sociale, ku thotë se kjo datë i kushtohet vetëm të rinjve. “MIRËMËNGJES dhe me...