E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Semi i bën kërkesën e papritur Donaldit: Ti do flesh me mua! (VIDEO)

Prej ditëve të para të “Big Brother VIP”, këngëtarja Semi Jaupaj ka treguar se ka një afrimitet shumë të madh me aktorin Donald Veshajn. Miqësia e tyre e ngushtë ishte bërë shkas nga moderatorja Bora Zemani, e cila dha provat e qarta brenda hyrjes në “Big Brother” se ende kishte ndjenja për Donaldin.

Sipas çiftit, ata do të sqaroheshin kur ai të dilte nga loja. Hyrja e Borës në shtëpinë VIP, sheshoi zërat se mes Semit dhe Donaldit kishte diçka më shumë se një miqësi. Por këngëtarja ka “ngacmuar” sërish, duke i bërë një kërkesë të papritur Donaldit.

Pjesë nga biseda:

Semi: Ti do flesh gjumë me mua.

Donaldi: Si do flej gjumë me ty.

Semi: Kur të flej unë, do flesh dhe ti.

Donaldi: Pse?

Semi: Se dua unë të flesh me mua, siç ke fjet çdo natë në këtë një muaj.

Donaldi: Nc.

Semi: Hajde këtu. Ti do flesh me mua.

Donaldi: Pse?

Semi: Po se ke fjet çdo natë me mua, pse do ta ndryshosh sot?

Donaldi: Po jo mo zemra. Sot do ta ndryshoj se s’kam besim te ti.

Semi: Mirë, ok. Kur të flesh ti, do fle dhe unë.

Donaldi: Unë do rri zgjuar me Fifin. Po ti pse do rrish zgjuar me ne?

Semi: Të të shoh ty se ça bën.

Donaldi: Unë jam me një njeri të besuar.

Semi: E vërtet është.

Lexo edhe :   Bora dhe Semi do të "hakmerren" ndaj Donaldit në "Për’puthen Prime"
- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...