E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Ronaldo një lider i vërtetë, ja çfarë bën në fillim të pjesës së dytë (Video)

Cristiano Ronaldo mbrëmë tregoi edhe njëherë se është njëri ndër më të mirë në botën e futbollit. Ylli portugez shpëtoi Juventusin prej eliminimit nga Liga e Kampionëve, duke i shënuar tre gola Atletico Madridit.

CR7 është tashmë i njohur si një lojtar lider në skuadër dhe për motivimin që u jep bashkëlojtarëve. Në fillimin e pjesës së dytë ai shihet duke motivuar lojtarët e Juventusit para se të futeshin në fushë.

Portugezi gjithashtu diskutoi me gjyqtarin e ndeshjes edhe golin e parë të anuluar, por që ishte një komunikim paqësor.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...