E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Rama e nis ditën me këtë video: Kush nuk do, nuk e sheh

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video me pamje të qendrës spitalore Pezë e Madhe. Në video duket si ka qenë kjo qendër dhe si është transformuar.

Sipas Ramës kjo qendër shëndetësore është restauruar pas 30 vitesh dhe është një standard i ri shërbimi për 5600 banorë.

“Mirëmëngjes, dhe me një tjetër kartolinë të një ndryshimi që veç kush nuk do nuk e sheh, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...