Aktualitet

Probleme me mungesat, mësuesi i kërkon favore seksuale nxënëses së tij


               Publikuar në : 13:34 - 11/02/20 B H

Një mësues që kërkon të abuzojë seksualisht me nxënësen e tij. Emisioni Stop sjell sonte me zë dhe figurë një histori që zhvillohet në një nga shkollat e vendit. Mësuesi ofrohet ta ndihmojë nxënësen e tij me mungesat, në këmbim të intimitetit.

Madje që ta bëjë për vete nxënësen, arsimtari tregon edhe “bëmat” e jetës se tij seksuale. Për kë mësues bëhet fjalë dhe si zhvillohet historia, do të mund ta mësoni sonte në mbrëmje në orën 20.10 në emisionin Stop në ekranin e televizionit Klan.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT