E premte, 24 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

“Po të lëmë pa të hedhur në gjyq”, ja çfarë shkruan Ermal Mamaqi për Kejvinën

Mbrëmjen që lamë pas, Kejvina konfirmoi lajmin për largimin e saj nga emisioni i Ermal Mamaqit, lajm të cilin e bëri të ditur vetë portali i moderatorit. Arsyeja e largimit nga emisioni “Xing me Ermalin”, lidhet me faktin se bukuroshen së shpejti do e shohim në një kanal të fuqishëm italian.

Gjatë emisionit, mbrëmjen e djeshme moderatori Ermal Mamaqi postoi në Instagram videon e cila përloti Kejvinën, e ku shfaqen momente të saj gjatë puntatave të emisionit.

“@kejvina_kthella do na mungosh… me gjithë bukurinë, dashurinë dhe karakterin tënd të fortë. Të duam kaq shumë, sa po të lëmë të shkosh pa të hedhur në gjyq. Na e trishtove zemrën, por do na gëzosh kur të shohim në ekrane botërore…”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...