E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

‘Dorëzohet’ Nora Malaj: S’di ta bëj rolin e vjehrrës

Nora Malaj nuk e ka bërë asnjëherë rolin e vjehrrës, pasi nusen e djalit e ka parë gjithmonë si vajzën e saj. Marrëdhënia e saj me nusen është aq e afërt, aq sa ajo e ka tejet të vështirë që ta shohë veten si një vjehërr.

E ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ të Rudina Dembacajt, Nora tregoi për marrëdhënien e saj me djalin dhe nusen e tij.

“Vetëm rolin e vjehrrës nuk di ta vesh, asnjëherë nuk kam veshur spaletat e vjehrrës. Kur kam garuar në Shkodër i mora të dy me vete, edhe Tanin edhe Stelën por asnjëri nuk e dinte që njëri është djali dhe nusja, sepse në konceptin tim nuk e kam menduar ndonjëherë që Stela është nusja.

Pata fatin që atë vajzë që nuk e bëra dot unë, të ma bënin prindërit e Stelës dhe ky ishte fat i madh për mua”, tha Malaj.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...