Kronikë

Përplasen dy makina, dyshohet për viktima

               Publikuar në : 15:32 - 15/05/19 marsela

Një aksident me pasojë jetën raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa dyshohet se ka një viktimë.

Si pasojë e përplasjes, një nga automjetet ka pësuar dëmtime të rënda, duke bllokuar daljen për personat që ishin brenda saj.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes, ndërsa priten të tjera detaje.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT