Kronikë

Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë

               Publikuar në : 15:57 - 15/05/19 S.N

Digjet një automjet pranë komisariatit numër 2 në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës së kaluar, ku i është vënë zjarri një automjeti tip “Opel Corsa” ngjyrë vishnje, që ishte parkuar në rrugë.

Mësohet se automjeti i djegur është në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj.

Kjo e fundit punon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT