E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Përgjigja pikante e qytetarit për ftesën që bëri Erion Veliaj: Do të vij me…

Erion Veliaj, kryebashkiaku aktual i Tiranës pritet që të zyrtarizojë kandidaturën për mandatin e dytë në bashkinë e Tiranës, ditën e nesërme.

Ndërkohë, përmes një foto që Veliaj ka postuar në rrjetet sociale shikohet qartë se si është transformuar sheshi “Nënë Tereza’’ për të pritur simpatizantë dhe qytetarë.

Ndër të tjera, Kryebashkiaku pyet ndjekësit e tij se cilët persona do të marrin me vete për tu bashkuar në shesh, në orën 11:00.

Ka tërhequr vëmendjen përgjigja pikante e njërit prej komentuesve, mes qindra komenteve të tjera, i cili thotë se do të jetë në shesh bashkë me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Gjithashtu dhe Rama e konfirmoi që nesër do të nisë beteja elektorale në të gjithë vendin për zgjedhjet elektorale, ndërsa vet Veliaj është shprehur se do të marrë një mandat të dytë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...