E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Për ditëlindje, Cristiano Ronaldo i dedikoi partneres fjalët më të ëmbla

Georgina Rodríguez, partnerja e futbollistit më të famshëm në botë, Cristiano Ronaldo-s, feston sot ditëlindjen.

Georgina ka lindur më 27 janar të vitit 1994 dhe mbush sot 26 vjeç.

Kjo ditë e shënuar nuk mund të kalonte pa u festuar në familjen e tyre, ndërsa Cristiano ndau një prej dedikimeve më të bukura në llogarinë e tij në Instagram.

Në foton ku shfaqej me partneren dhe fëmijët e tyre, futbollisti ka shkruar fjalët e ëmbla: “Urime dashuria ime! Të uroj një ditë shumë të bukur! Je një femër fantastike dhe një nënë e shkëlqyer për fëmijët tanë. Të dua shumë e dashur!”

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...