Bota

Parukieri i preu 30 cm nga flokët e gjatë, vajzës i bie të fikët në skenë (video)


               Publikuar në : 20:49 - 12/10/19 M. S

Ndoshta nuk do ta besoni, por një vajze i ka rënë të fikët gjatë një emisioni në Turqi, pasi parukieri i preu flokët mes shumë se sa ajo kishte dëshirë. Ndonëse ishte e pavendosur nëse do të bënte këtë ndryshim drastik, parukieri mori gërshërët duke i prerë flokët e saj të gjatë.

Vajzës i ra të fikët, pasi një stilist i preu 30 cm nga flokët e saj të dendur dhe të gjatë.

Programi i quajtur ‘‘Ti je parukieri im”, është një kompeticion ku profesionistët e stilimit të flokëve, konkurrojnë për çmimin e madh.

Në këtë episod, stiluesi i flokëve Bilal Ağın donte që t’ia priste flokët modeles së tij İlayda, në mënyrë që të mbështeste një projekt për të ndihmuar të mbijetuarit e kancerit. Sapo pa që një pjesë të flokëve ajo nuk i kishte më, vajza nisi të qante, e më tej iku me vrap nga skena.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT