E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

Parashikimi i motit për sot

Vijon ndikimi i motit të paqëndrueshëm në territorin shqiptar, duke bërë që vranësirat e dendura dhe kthjellimet e pakta të dominojnë gjatë gjithë ditës.

Ndërkohë, gjatë pasdites priten reshje shiu pothuajse në të gjithë vendin, kryesisht në zonat qendrore dhe jugore.

Edhe nata do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike.

Temperaturat e ajrit ulen sërish në të dy vlera ekstreme ditore duke u luhatur nga 1°C mëngjesi deri në 22°C mesdita.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Kthehet dimri i para viteve ’90/ Sinoptikania: Dhjetori me shi e dëborë

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...