E martë, 30 Nëntor, 2021
8.5 C
Tirana

“E di si të fluturoj apo jo?”/ Plas sherri mes Salianjit dhe gazetarit: O trimi… (Video) 

Mbrëmjen e djeshme pati një moment tensioni mes gazetarit Lorenc Vangjeli dhe ish-deputetit Ervin Salianji.

Gjatë emisionit ‘Opinion’, teksa po diskutonin rreth përgjimeve të çështjes ‘babale’, Salianji i ka thënë gazetarit: “Pusho, se e di si të fluturoj?”.

Nga ana tjetër, Vangjeli i është përgjigjur me ironi, duke e quajtur Salianjin ‘trim’.

Ervin Salianji: Unë dua të merrem më faktet, se të jetë për ty e di si të fluturoj apo jo? E di si të fluturoj?

Lorenc Vangjeli: Dëgjoje, dëgjoje çik këtë garipin dëgjoje! Përsërite dhe njëherë, ti mo përsërite? Ti more?

Ervin Salianji: Po të dua të fluturoj, të fluturoj fare… fare!

Lorenc Vangjeli: E dëgjon këtë trimin? E dëgjon këtë trimin? O trimi, o trimi…

Ervin Salianji: Prokuroria e krimeve të rënda duhet të çonte sonte përpara përgjegjësisë penale….

Lorenc Vangjeli: Mashtrues!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...