E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

“I drogova dhe kam vjedhur meshkujt”, shokon këngëtarja e njohur

Reperja e famshme, Cardi B njihet si personazh pa komplekse dhe gjithnjë është treguar e hapur për të folur rreth të shkuarës së saj.

Përpara se të bëhej e famshme, këngëtarja punonte si striptiste, dhe gjatë kësaj periudhe ajo ka rrëfyer publikisht, përmes një video-je filmuar tre vite më parë, se drogonte meshkujt dhe më pas u vidhte paratë.

Image result for cardi b

Vetëm disa orë më parë, video-ja është bërë virale dhe gjithë interneti po flet për të. Ajo nuk ka qëndruar e heshtur. Së fundmi, ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e saj në ‘Instagram’, duke treguar arsyen se përse ka bërë veprime të tilla.

26-vjeçarja pohoi se ajo e ka bërë gjithçka vetëm për të mbijetuar.

“Po shoh në rrjetet sociale që videoja live që kam bërë para 3 vitesh është bërë virale. Në ‘live-in’ ku kam folur rreth gjërave që duhej t’i bëja në të shkuarën time, të drejta apo të gabuara, që duhet t’i bëja për të jetuar. Unë bëra atë që duhej të bëja për të mbijetuar!”- shkruan Cardi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I rikthehet tumori pas 9 vitesh, qytetarët solidarizohen me Adriana Matoshin

Aktorja e njohur, njëkohësisht dhe deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi, njoftoi miqtë e ndjekësit e saj një ditë më parë me anë të një...

Si lindi alfabeti

Nga: Cody Cottier Anglishtja e shkruar, së bashku me shumicën e gjuhëve moderne, është aq shumë e lidhur me alfabetin e saj, saqë ne mund ta marrim atë sot si të mirëqenë. Në...

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...