E diel, 22 Maj, 2022
20.5 C
Tirana

Orë ankthi për “Big Brother!” Izolohen vipat, nuk iu lejohet komunikimi

Pritjes i ka ardhur fundi, dhe nesër pritet që të ristartojë “Big Brother Vip Albania”, një reality-show shumë i kërkuar. U bë një kohë e gjatë që ndjekësit e pyesin Arbanën se kur do të fillojë spektakli, por tashmë këto janë orët e fundit, pasi e marta zyrtarizon çdo gjë. Ndonëse produksioni është kujdesur të mos dalë asnjë emër, shumë prej vipave përfliten se do jenë pjesë e kësaj gare.

Për ata që kanë pranuar të bëhen pjesë e lojës, “Big Brother VIP” ka filluar që sot. “Prej 24 orësh të gjithë banorët janë izoluar në dhoma të veçanta në hotel, pa telefon dhe pa mundësinë për të komunikuar me askënd veç produksionit”, ka njoftuar Arbana Osmani.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...