E enjte, 20 Janar, 2022
-1.5 C
Tirana

Nuk pranonte ndarjen nga e dashura, pranga 59-vjeçarit

Blutë e Durrësit kanë vënë në pranga një 59-vjeçar, pas denoncimit që ka bërë ish-bashkëjetuesja e tij. Policia bën me dije se i arrestuari, shtetasi me inicialet Q.L., dyshohet se për një periudhë të gjatë kohore ka përndjekur e dhunuar ish-bashkëjetuesen e tij 37 vjeçe.

Njoftimi i policisë

Specialistët e Hetimit të Krimit në DVP Durrës, arrestuan 1 shtetas për veprat penale “Heqja e paligjshme e lirisë” dhe “Dhuna në familje”. Q. L., 59 vjeç, banues në Fllakë, Durrës, pasi për një periudhë të gjatë kohore, ka përndjekur, dhunuar dhe marrë me forcë ish-bashkëjetuesen e tij shtetasen K. H., 37 vjeçe.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Nuk pranonte ndarjen, tenton t’i verë flakën shtëpisë së ish-të dashurës

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...