E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Nëna e Beatrixës reagon sërish, përmend edhe Borën

Lidhja e Beatrix dhe Donaldit ende komentohet në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Marrë shkas nga debatet që janë krijuar brenda shtëpisë, një reagim është përcjellë nga e ëma e Beatrix Ramosajt, Antigona. Ajo ka reaguar sërish për lidhjen e të bijës me Donaldin.

Antigona ka qenë aktive në rrjetet sociale me deklaratat e saj, ndërsa këtë herë ka ndarë një postim në Instastory, ku përmendet edhe Bora.

Në postim thuhet se kolegët e Borës po mundohen ta nxjerrin keq Donaldin, dhe se në ndjenjat e tij dhe të Trixës mund të dyshojnë vetëm personat që nuk e kanë përjetuar asnjëherë dashurinë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...