E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Moderatorja tregon më në fund të vërtetën pse u largua nga “TV Klan”

U përfol shumë se kush mund të ishin arsyet që e çuan moderatoren Arjola Shehu jashtë ‘TV Klan’. Ajo zgjodhi për të mos treguar detaje, duke u rezervuar në këtë drejtim. Mesa duket, emisioni i gatimit nuk ishte në karakterin e saj.

Arjola nuk u shpreh në asnjë moment lidhur me arsyen e largimit, por vendin e saj e zunë Alfio Rrotani dhe Indrit Çela me emisionin “Sfida e gatimit”.

Duket se tashmë ka ardhur koha që vetë ajo të japë një detaj lidhur me mbylljen e kontratës me televizionin “Klan”.

“Mendoj që kam për të përjetuar gjëra të tjera, përpara se të bëhem një zonjë shtëpie”, tha moderatorja për “Thumb”, duke nënkuptuar se emisioni i gatimit nuk i përshtatej moshës së saj.

Duket se ajo kërkonte mundësi në një tjetër fushë, por që nuk iu dha nga ai televizion. Tashmë Arjola është zhvendosur te TVSH-ja, ku prezanton “Netët e klipit shqiptar”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...