E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

“E kishe menduar veten nuse shqiptare?”/Ja çfarë thotë bashkëshortja e Lorik Canës

Bashkëshortja e ish-kapitenit të kombëtares, Lorik Canës, është aktive në rrjetet sociale. Ajo u ka kthyer përgjigje ndjekësve, ndërsa ka befasuar me përgjigjet. Dhe një nga pyetjet që tërhoqi vëmëndjen në gjuhën shqipe ishte:

“E kishe menduar ndonjëherë që mund të ishe një nuse shqiptare?”.

Dhe Monika me një shqipe shumë të pastër i është përgjigjur: “Një nuse është e njejtë në të gjitha kombësitë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...