Politikë

Meta publikon foto nga Bjeshkët e Sharrit teksa mbledh boronica


               Publikuar në : 17:50 - 13/08/19 Enno

Presidenti i vendit Ilir Meta, ndodhet në Kosovë, ku po kalon disa ditë pushimi. Ndërsa nuk ka nguruar të ndajë më ndjekësit në llogarinë e tij në “Facebook” momentet relaksuese, ku shfaqet në praninë e familjarëve dhe miqve të tij.

Së fundmi, Meta ka publikuar një foto nga Bjeshkët e Sharrit në Kosovë, ku shfaqet i buzëqeshur dhe i veshur sportive, teksa shijon freskinë e boronicave në majë të bjeshkëve.

‘Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo”, shkruan Meta krahas fotos.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT