Menduan se futën në kurth 80-vjeçarin me fotot nudo, vajzat shqiptare e pësojnë keq

Lexo edhe ...

Çfarë do të ndodhë më 2 mars/ Blushi: Ky është alerti i vetëm

Zëdhënësi i Presidencës Tedi Blushi ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ku jep detaje të hollësishme rreth asaj se çfarë është...

2 marsi/ Ambasada Amerikane: Shmangni vendet e mundshme të protestës

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar së fundmi lidhur me manifestimin e thirrur nga Presidenti Ilir Meta më 2 mars. “Një tubim...

40 operacione, 8 martesa/ Çfarë nuk dini mbi divën e Hollivudit Elizabet Tejlor

Si një nga divat e fundit të Hollivudit të Vjetër, Elizabet Tejlor shkëlqeu në shumicën e roleve të saj. Vetëm interpretimi i saj në...

Hashim Thaçi: Kokëfortësia e ka thelluar izolimin e Kosovës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Facebook lidhur me heqjen e taksës për lëndën e...

Dy të reja e kanë pësuar keq me një të moshuar, pasi menduan që ta zhvasnin më tej duke e kërcënuar. Shqiptaret me banim në Itali u dërgonin foto nudo të moshuarit, në këmbim të 1.500 eurove.

Siç shkruajnë sot mediat italiane, i moshuari nga Camposampiero kishte nisur të fliste me dy vajzat shqiptare, dhe u kërkonte atyre t’i dërgonin atij fotografi të tyre nudo. Vajzat pasi kanë parë fotot nudo të 80-vjecarit, kanë menduar që ta kërcënonin, për të fituar më shumë para. Ato e kishin kërcënuar se do ia nxirrnin fotot në internet nëse nuk u dërgonte më shumë para. Por 80 vjeçari është venë menjëherë në lëvizje, ndërsa ka njoftuar policinë.

Karabinierët kanë vënë në pranga shtetaset me iniciale S.A., 23 vjeçe, dhe PA., 27 vjeçe, të dyja me banim në Vogogna. Po nga mediat italiane mësohet më tej se të rejat, që nga vera e vitit 2018 kishin pasur një bisedë me të moshuarin, ku në total ai u kishte dërguar 1.500 euro.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Çfarë do të ndodhë më 2 mars/ Blushi: Ky është alerti i vetëm

Zëdhënësi i Presidencës Tedi Blushi ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ku jep detaje të hollësishme rreth asaj se çfarë është...

2 marsi/ Ambasada Amerikane: Shmangni vendet e mundshme të protestës

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar së fundmi lidhur me manifestimin e thirrur nga Presidenti Ilir Meta më 2 mars. “Një tubim...

40 operacione, 8 martesa/ Çfarë nuk dini mbi divën e Hollivudit Elizabet Tejlor

Si një nga divat e fundit të Hollivudit të Vjetër, Elizabet Tejlor shkëlqeu në shumicën e roleve të saj. Vetëm interpretimi i saj në...

Hashim Thaçi: Kokëfortësia e ka thelluar izolimin e Kosovës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Facebook lidhur me heqjen e taksës për lëndën e...

Frika e zbulimit të lidhjeve me ish-Sigurimin, Hajdari flet për hapin e radhës

Në përfundim të tryezës së Reformës Zgjedhore, deputetja e opozitës Rudina Hajdari deklaroi se u diskutua për aplikimin e teknologjisë në zgjedhjet e ardhshme....
Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT