Stil

Ish-banoren e ‘Big Brother’ e ngacmon burri i martuar me fëmijë, ajo ia bën publike bisedën (foto)

               Publikuar në : 10:43 - 22/08/19 M. S

Ish-banorja e “Big Brother”, Rike Roçi, ka ndarë me ndjekësit e saj profilin e një mashkulli i cili e ka fyer. Ajo e ka demaskuar publikisht, duke publikuar edhe bisedën.

“Ja ky është një baba dhe burrë shtëpie që shan në komente me fjalë të ndyra… e shkreta nuse dhe fëmija që kanë një kafshë si ky në shtëpi”, shkruan Rike Roçi bashkëngjitur fotos së publikuar.

Ai nuk e ka lënë me kaq, por ka reaguar duke i dërguar mesazh, që të mbulojë fytyrën e gruas: “Edhe fytyrën e nuses duhet ta mbulosh”.

Ndërkohë Rikja ia kthen: “Buzëqesh se u bëre i famshëm”.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT