E mërkurë, 1 Prill, 2020
4 C
Tirana

Etiketa

i moshuari

Shkodër/ Viktima kishte tentuar t’i vinte flakën edhe herë tjera apartamentit

Një 70-vjeçar humbi jetën natën e sotme në Shkodër, pasi apartamenti ku ai jetonte u përfshi nga flakët. Ismet Abdurrahmani ishte i vetëm në banesë,...

Shkrumbohet banesa, humb jetën 82-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fshatin e Ri në Sukë të Këlcyrës. Një i moshuar është gjetur i vdekur në banesën e...

“Më pengoi rrugën”, i moshuari tund shkallët dhe hedh nga 9 m lartësi bojaxhiun

Një situatë e pazakontë është regjistruar në Peru, teksa një i moshuar ka hedhur nga shkallët nga një lartësi prej 9 metrash, një dekorues...

Prekëse/ I moshuari mes lotësh: 10 euro që kam, do i dhuroj për Shqipërinë

Një i moshuar nga Medvegja ka dhënë kontributin e tij për të prekurit nga tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë duke lënë pasoja fatale. Gjatë...

E rrallë/ I moshuari shtrohet në spital për të hequr bririn që iu rrit në kokë (foto)

Një rast i rrallë është regjistruar në Indi, teksa një i moshuar u shtrua në spital për të hequr ‘bririn’ që i ishte rritur...

E rëndë/ I moshuari abuzon sekualisht me të sëmurën mendore, Prokuroria zbut akuzën

“Fiks Fare” solli sot në mbrëmje, historinë e rëndë të abuzimit të një vajze me probleme të shëndetit mendor nga një i moshuar. Një 22-vjeçare...

Pas përfundimit të garës, ndërron jetë pjesëtari i Maratonës Kombëtare të Notit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Sarandës, ku një 72-vjeçar ka humbur jetën. Sipas BalkanWeb, viktima ishte Mark Ademi, një nga pjesëtarët...

Menduan se futën në kurth 80-vjeçarin me fotot nudo, vajzat shqiptare e pësojnë keq

Dy të reja e kanë pësuar keq me një të moshuar, pasi menduan që ta zhvasnin më tej duke e kërcënuar. Shqiptaret me banim...

Video/ Nuk pranoi pijen e ofruar nga boksieri, McGregor godet të moshuarin

Edhe pse ka kohë që nuk është ngjitur në ring, boksieri i famshëm Conor McGregor vazhdon të jetë në qendër të mediave dhe rrjeteve...

“Bëri hile në lojën e dominove”, i moshuari i vë flakën shokut

Një ngjarje e cila ka tronditur qytetarët e Durrësit ka ndodhur ditën e sotme pranë sheshit “Pranvera”, ku dy të moshuar teksa po luanin...

Të fundit

EMRI/ Kapet 40-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombëtar (VIDEO)

Uniformat blu kanë finalizuar operacionin e koduar "GODULL 2020", duke bërë të mundur arrestimin e një personi me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën...

Deri kur do të qëndrojmë në karantinë? Ja si është situata në vend

Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini, ka deklaruar se piku i COVID-19 mund të arrihet në mesin e muajit prill. Në një...

Vetëizolimi dha rezultat, ky shtet vendos të heqë masat

Qytetarët në Danimarkë duket se kanë respektuar vetëizolimin, aq sa kryeministrja është shprehur shpresëplotë se së shpejti pritet që të zbuten masat e ndërmarra....

Kur do përfundojë izolimi? Ermali i dedikoi një këngë, reagon Pëllumb Pipero (VIDEO)

Aktori e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi, i ka dedikuar një këngë mjekut infeksionist Pëllumb Pipero. Ky i fundit, gjatë gjithë kësaj kohe ka ndihmuar...

Shkarkimi i gjyqtarëve të Kasacionit nga Ahmet Zogu, çfarë shkruante media franceze

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 1 Prill 2020  “Journal des débats politiques et littéraires” ka botuar, të mërkurën e 9  marsit 1932, në faqen n°2, një shkrim...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT