Aktualitet

“Më vranë”, policia gjen Porsche-n dhe 3 gëzhoja (VIDEO)


               Publikuar në : 13:12 - 24/01/20 M S

Një ngjarje e rëndë u raportua sot në Vlorë, në afërsi të Ujit të Ftohtë. Kanë qenë banorët e zonës të cilët kanë njoftuar në sallën operative, për të shtëna me armë. Në njoftimin paraprak për mediat thuhet se “rreth orës 11:40, ka ardhur një telefonatë se një person dyshohet të ketë qëlluar me armë zjarri në ajër, në lagjen “10 Korriku”. Janë ngritur grupe të posaçme për kontrollin e territorit, dhe po punohet për kapjen e autorit. Nuk ka asnjë person të dëmtuar”.

Brenda zonës së rrethuar është një automjet luksoz Porsche me xhama të zinj. Po kështu, në vendin e ngjarjes janë gjetur 3 gëzhoja pistolete, raporton “Abc News”. Në automjet dyshohet se ka qenë një person, i cili ka bërtitur “më vranë” dhe është larguar nga zona.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT