E enjte, 21 Janar, 2021
10 C
Tirana

“Më shkruajti dhe nuk u përgjigja”, njihuni me modelen që ka refuzuar Ronaldon (FOTO)

Modelja ruse Viktoria Odincova është përfolur jo vetëm për linjat e saj, por edhe për marrëdhëniet që ka me sportistë të njohur si Ronaldo apo Hamilton.

Në një intervistë për mediat ruse, ajo ka zbuluar se ka refuzuar Cristiano Ronaldon.

 

View this post on Instagram

 

Attention ❤️ День вопросов у меня в комментариях )

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

“Ronaldo më shkruajti. Kishte kohë më parë. Ai më shkruajti: ‘Përshëndetje, si jeni?’ Unë e fshiva mesazhin dhe nuk u përgjigja”, është shprehur bukuroshja seksi.

 

View this post on Instagram

 

«Я сегодня устал от себя и рад бы превратиться в кого-нибудь другого»

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Më tej, ajo ka thënë se ka marrë shumë mesazhe të tjera nga emra shumë të njohur nga bota e sportit dhe jo vetëm.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sali Berisha kujton 21 janarin e vitit 2011: Ja pse qëlloi garda

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë versionin e tij të ngjarjes së 21 janarit 2011, ku pas protestave të dhunshme para kryeministrisë mbeten të vrarë...

Twitter bllokon llogarinë e Ambasadës së Kinës në SHBA

Kompania Twitter ka bllokuar llogarinë e Ambasadës së Kinës në SHBA, pasi kishte postuar përmbajtje që mbronte politikat e Kinës në rajonin Ksinjiangut. Vendimi i...

Të gjitha faktet përse SPAK duhet të thërrasë Berishën për 21 Janarin

Të parin që pashë duke u rrëzuar në tokë, edhe pse nuk qenkësh i vrari i parë, ishte Hekuran Deda, i cili u rrëzua...

Mashtrim në vlerën e 250 mln eurove, arrestohen 7 shqiptarë në Itali (Emrat)

Policia e Katanzaros në Itali, ka përfunduar një megaoperacion ku në pranga kanë rënë 81 persona. Në mesin e të arrestuarve janë dhe 7...

A mund t’ju paralajmërojë një ëndërr mbi sëmundjet tumorale?

Ka shumë mundësi që ju ka ndodhur edhe juve ose dikujt që njihni:të keni parë në ëndërr rënien e dhëmbëve. Jo, një makth i...