E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

“Më nxorën nga Për’puthen e më kërkuan prapë”, Shqipja nxjerr blof produksionin

Shqipja, ish konkurrentja e ‘Për’puthen’, s’ka të ndalur me nxjerrjen e fakteve ‘tronditëse’. Ajo ka lajmëruar edhe më herët se do ti ç’jerrë maskën shumë prej konkurrentëve, ku pretendon se kanë lidhje jashtë. Por në emision qëndrojnë për famë.

E ftuar në emisionin e Olsi Bylykut, Shqipja nuk preferoi të zbulonte një nga ‘bombat’ e rradhës, por tregoi se produksioni i ka kërkuar të rikthehet. Ajo tha se nuk mund të përfshihet më në këto lojëra të rrezikshme.

“Ishte një lojë e lezetshme”, tha Shqipja, duke shtuar se ajo nuk pranon të bëjë lojëra.

Pjesë nga intervista:

Shqipja: U përjashtova, por edhe u kërkova përsëri.

Olsi: Pse ke kërkuar të kthehesh?

Shqipja: Jo unë!

Olsi: Produksioni?!

Shqipja: Hë tani! Mos na i nxirr!

Olsi: Të ka ftuar sërish produksioni mesa shoh.

Shqipja: Ça kishe ti tani?

Olsi: Domethënë e ka ftuar produksioni, por Shqipja s’ka pranuar…

Shqipja: Ishte një lojë e lezetshme, por nuk pranoj lojëra unë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Covid

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...