E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

Shqipja

Mevlani i lau borxhin live në emision, Shqipja shtanget (VIDEO)

Shqipja dhe Mevlani janë bërë sërish protagonist të mediave, për shkak të një borxhi të një klipi. Prej kohësh Shqipja është ankuar nëpër intervista...

“Më keni çarë kokën”, e ftuara largohet në mes të emisionit (VIDEO)

Ish-lojtarët e “Për’puthen” rikthehen sërish protagonistë, pasi fotot që qarkullojnë në rrjetet sociale, i kthejnë në kryefjalën e ditës. Janë në romancë apo jo?...

FOTO/Dalin pamjet e shtëpisë së “Big Brother VIP”

Shumë është folur gjatë ditëve të fundit për “Big Brother VIP”! Madje është aluduar edhe për dy emra të moderatoreve, ndonëse ende nuk ka...

Do publikohen këtë javë! Shqipja e ‘Për’puthen’ s’ka të ndalur

Shqipja është ndër ish-konkurrentet e "Për’puthen" që ka krijuar mesë shumti zhurmë. Edhe pas lënies së emisionit, ajo vijon të ngacmojë ndjekësit e saj,...

“Më nxorën nga Për’puthen e më kërkuan prapë”, Shqipja nxjerr blof produksionin

Shqipja, ish konkurrentja e ‘Për'puthen’, s’ka të ndalur me nxjerrjen e fakteve ‘tronditëse’. Ajo ka lajmëruar edhe më herët se do ti ç’jerrë maskën...

“A keni guxim të përballeni me mua?”, Shqipja sfidon konkurrentët

Shqipja, ish konkurrentja e ‘Përputhen’,  nuk ka të ndalur me reagimet e saj. Ndonëse nuk është më pjesë e emisionit, ajo pretendon se ka...

U përjashtua nga ‘Përputhen’, Shqipja kërkon partner në një tjetër emision

Shqipja u përjashtua nga emisioni "Përputhen" në Top Channel, pas gjuhës së ashpër të përdorur në studio. Pavarësisht debateve të ashpra, sërish ndjekësit e...

E përjashtuan nga “Përputhen”, Shqipja zbulon vendimin final

Pak ditë më parë, emisioni "Përputhen" vendosi që të përjashtojë nga emisioni Shqipen. Kjo pasi ajo bullizoi një prej çunave, dhe dy vajzat, Tean...

“S’më jep mend ti mua, po duhet të gdhend ty o e paedukatë”, plas sherri mes Shqipes dhe Arjan Konomit

Edhe në puntatën e sotme në emisionin "Përputhen”, ka plasur sherri. Situata u tensionua pas një opinioni që dha Shqipja ndaj Teas, pasi kjo...

“Mullari i kashtës u dogj dhe lopët mbetën pa ngrënë”/ Plas sherri në “Përputhen”, Shqipja sqaron Tean (VIDEO)

Dje emisioni "Përputhen" u shëndërrua në një arenë lufte, ku vajzat shfaqën qefmbetjet me njëra-tjetrën. ‘Mollë e sherrit’ u kthye një postim në Instagram....

Të fundit

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...