E mërkurë, 20 Janar, 2021
4 C
Tirana

Mbyllet kopshti në Berat, edukatorja dhe sanitarja me koronavirus

Mbyllet kopshti “10 korriku” në qytetin e Beratit.

Një edukatore e një sanitare kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Për pasojë i gjithë stafi dhe fëmijët janë vendosur në karantinë.

Mësohet se dezinfektuar të gjitha ambientet e kopshtit.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...