E martë, 26 Janar, 2021
9 C
Tirana

“Mbesa e Jozefinës, vajza e Valbonës e nipi i Bicit”, komentuesja e nxjerr blof Alketa Vejsiun

Moderatorja Alketa Vejsiu ka vendosur që të përballet me pyetjet e shumta nga ndjekësit, e duke mos ia kursyer askujt. Ajo ka ndarë me ndjekësit një postim në Instagram, ku i kërkonte fansave që t’i bënin pyetje dhe ajo do përgjigjej.

Njëra nga fanset nisur nga emisioni më i fundit i Alketës, ‘Në kurthin e Piter Pan’, pjesë e të cilit është dhe vajza e Valbona Selimllarrit, Vivien, ka bërë një pyetje që ka bërë moderatoren të revoltohet.

“Thua që fëmijët janë zgjedhur me audicion, por pasi ato hapën Instagram, pamë mbesën e Jozefinës, vajzën e Valbonës, nipin e Bicit e me radhë, s’janë me mik por rastësisht të gjithë fëmijë të të njohurve. A mendon se ndaj emisioni s’ka audiencën dhe fëmijët s’janë në nivelin e duhur?”, i shkruan ndjekësja Vejsiut.

Por kësaj pyetje, edhe Alketa nuk ia ka përtuar ti përgjigjej. “Mos keni ngatërruar program? Jozefina, Bici kush janë? Ju siguroj që nuk kanë përfaqësues nga fisi aty”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

Gazetarja Lala: Antonio Gallo ka hyrë dhe ka dalë me dhjetëra herë në Shqipëri

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përgjimet e antimafias italiane, ku flitej për politikanë shqiptarë të lidhur me Ndrangheta-n. Ajo...

Përgjimet/ Lubonja: Deklaratë e poshtër e ambasadorit italian, bashkëfajtor

Analisti Fatos Lubonja, e ka cilësuar të poshtër deklaratën e ambasadorit italian, Fabrizio Buçi, i cili reagoi në lidhje me përgjigjet e Antimafias italiane...

Kreshnik Spahiu: Ndragheta nuk hyn tek ne sepse ka frikë nga mafia shqiptare

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu ka dhënë një ide tjetër lidhur me përgjimet e antimafias për lidhjet e Ndrangheta-s me mafien shqiptare. Sipas tij, Ndrangheta...

Aksident në Vlorë, humb jetën punonjësi i policisë (Emri)

Një aksident i rëndë nga ndodhur në qytetin e Vlorës, ku për pasojë ka humbur jetën një punonjë i policisë. Në aksident janë përfshirë dy...