E martë, 26 Janar, 2021
9 C
Tirana

Njihuni me dy shenjat më serioze të Horoskopit

Horoskopi është një dritare e hapur, e cila mund të zbulojë shumë për karakterin tonë. Dy janë shenjat më serioze, që nuk u ‘buzëqesh buza’ kurrë.

1. Peshorja

Jeni në një grup mes miqsh, dhe dikush sapo tha batutën e shekullit, të gjithë po qeshni përveç…hmm përveç një Peshoreje të ngrysur që si gjithmonë nuk përfshihet në frymën e grupit, dhe s’i ‘qesh buza’ kurrë. Shenja më perfeksioniste e horoskopit njihet gjithashtu për shpirtin e saj kritik, ftohtësinë dhe karakterin jo shumë dashamirës në marrëdhëniet që krijon me miqtë dhe të afërmit.

2.Bricjapi

Bricjapi njihet si një ndër shenjat më të organizuara të zodiakut, por në të njëjtën kohë edhe një nga ato shenja që nuk e pranon lehtë shakanë dhe të bërit humor. Serioziteti i saj arrin deri në atë pikë, sa të keqinterpetojë çdo batutë dhe ta marrë si një sulm personal. Edhe pse është shenjë shumë karizmatike, Bricjapët e humbasin këtë veçori në momentin që bien pre e provokimeve, dhe lejojnë gjaknxehtësinë të flas në emër të tyre.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

Gazetarja Lala: Antonio Gallo ka hyrë dhe ka dalë me dhjetëra herë në Shqipëri

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përgjimet e antimafias italiane, ku flitej për politikanë shqiptarë të lidhur me Ndrangheta-n. Ajo...

Përgjimet/ Lubonja: Deklaratë e poshtër e ambasadorit italian, bashkëfajtor

Analisti Fatos Lubonja, e ka cilësuar të poshtër deklaratën e ambasadorit italian, Fabrizio Buçi, i cili reagoi në lidhje me përgjigjet e Antimafias italiane...

Kreshnik Spahiu: Ndragheta nuk hyn tek ne sepse ka frikë nga mafia shqiptare

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu ka dhënë një ide tjetër lidhur me përgjimet e antimafias për lidhjet e Ndrangheta-s me mafien shqiptare. Sipas tij, Ndrangheta...

Aksident në Vlorë, humb jetën punonjësi i policisë (Emri)

Një aksident i rëndë nga ndodhur në qytetin e Vlorës, ku për pasojë ka humbur jetën një punonjë i policisë. Në aksident janë përfshirë dy...