E hënë, 18 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Manjani del me deklaratën e fortë për Ramën dhe Thaçin

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, çdo ditë e më shumë përcjell deklarata në forta në rrjetin social Facebook.

Ai thotë se Rama dhe Thaçi kanë qenë udhëheqës të suksesshëm dhe kanë ndenjur gjatë në pushtet.

Por sipas Manjanit, ish-këshilltari i Trump, John Bolton i katandisi ata në zyrtarë lokalë të kadastrës që falsifikojnë letra për t’iu dhënë toka jo pronarëve.

Statusi

Thaçi dhe Rama ishin udhëheqës politikë jo të pasukseshëm. Ndenjën gjatë në pushtet.

Por miku i tyre Bolton i katandisi në zyrtarë lokalë të kadastrës, që falsifikojnë letra për të dhënë toka jo pronarëve…

Tani duhet të japin hesap si falsifikatorë të integritetit territorial. Akuzat për krime lufte janë lule…

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Pse populli nuk e kupton, që zgjedhjet e 25 prillit janë shitur nga Basha?

Nga: Kreshnik Spahiu 5 vjet më parë kam përjetuar një nga ngjarjet më të hidhura në politikë. Isha në Peshkopi gjatë fushatës elektorale për zgjedhjet...

Gjermani, kush nuk pranon karantinën do të mbahet në qëndra paraburgimi

Gjermanët që refuzojnë të karantinohen pasi rezultojnë pozitiv ndaj Covid do të mbahen në qendrat e paraburgimit sipas rregullave të reja të përgatitura nga...

Futbollisti shqiptar firmos kontratë të re me klubin e Premier Ligës

Futbollist Meritan Shabani ka firmosur një kontratë të re me skuadrën e Volvesit në Angli. Trekuartisti 21-vjeçar ka firmosur një kontratë të re deri në...

Basha-Ramës: Për 8 vjet dështime fajin nuk e ka BE, por Tirja i qeverisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas sulmeve të kryeministrit Edi Rama ndaj vendeve të Bashkimit Evropian, pasi nuk mbështetën Ballkanin Perëndimor...

OBSH paralajmëron: Do të ketë 100 mijë vdekje në javë nga Covid në botë

Vdekjet globale nga COVID-19 pritet të arrijnë në 100,000 shumë shpejt, nga më shumë se 93,000 të raportuara javën e kaluar, tha të hënën...