E diel, 17 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Luana Vjollca largohet nga “Top Channel”

Moderatorja Luana Vjollca është larguar pas 15 vitesh nga “Top Channel”. Ka qenë vetë bukuroshja, e cila ka njoftuar fansat se programi “Shiko Kush Luan” nuk do të transmetohet këtë sezon në ekran, ndërkohë që nuk ka preferuar të japë detaje të tjera në lidhje me projektin e saj të ri.

Në një postim të shpërndarë në rrjetet sociale, Luana njofton se nga ky sezon nuk do të jetë më nën logon e “Top Channel”.

Ajo zbulon se prioritet është një projekt personal. Por në të njëjtën kohë, moderatorja tregon se është duke punuar, për të qenë sa më shpejt afër publikut me programe argëtuese, çdo të shtunave mbrëma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...