E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Kush është monstra që abuzoi me 10-vjeçaren në Kuçovë (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen ‘1 Maji’ në Kuçovë. Një 10-vjeçare abuzohej prej dy vitesh nga 57-vjeçari Ajet Dumi, ndërsa e kërcënonte edhe me sqepar. Nëna e së miturës ka rrëfyer se vajza është abuzuar që në klasë të tetë, në kohën kur prindërit kanë qenë në punë.

E mitura nuk i ka treguar asgjë, pasi ka patur frikë, duke qenë se abuzuesi e kishte kërcënuar. Vetë vajza është shprehur se ai e kërcënonte me sqepar, nëse tregonte se çfarë kishte ndodhur.

Abuzimi ka nisur në vitin 2018, kur vajza me inicialet A.D., ishte në klasën e tretë dhe vetëm 8-vjeçe. Vetë vajza, duke treguar ngjarjen rrëfen se një ditë kur ishte kthyer nga shkolla e gjen 57-vjeçarin Ajet Dume të dehur. Ai e ka marrë në dhomën e tij dhe abuzon seksualisht me të.

Pas kësaj ai i kishte thënë se kjo ishte një gjë normale që kryenin të rriturit me fëmijët. Vajza pohon se fillimisht ajo nuk dinte se çfarë ishte veprimi që kishte kryer 57-vjeçari me të, por kur e kishte kuptuar, i kishte thënë të mos e prekte më, pasi në të kundërt do t’u tregonte prindërve.

Në këto momente, 57-vjeçari e ka kërcënuar më sëpatë, duke i thënë se po të tregonte do të vriste jo vetëm vajzën, por edhe familjen e saj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...