Shqipëria

Kush e llaston më shumë?/ Armina flet për marrëdhënien me Liri Berishën, ja si e thërret


               Publikuar në : 14:26 - 13/08/19 Enno

Armina Mevlani ka folur për marrëdhënien e saj me vjehrrën, gruan e ish-kryeministri Sali Berisha, Liri Berisha.

Teksa ishte e ftuar në “Pushime on Top”, bloggerja u shpreh gjatë intervistës se llastohet më shumë nga Liri Berisha, ndërsa zbuloi se nuk i thërret vjehrrë apo mami, siç i quajnë zakonisht nuset, por Lili.

“Normale që kur bëhet pjesë për llastim i shkon më shumë femrave. Gratë llastojnë më shumë.”

“Nuk kam pse ta thërras vjehrra. Mua nuk më pëlqejnë këto. Ne respektohemi shumë dhe për mua respekti me njëra- tjetrën është më e rëndësishme se sa forma si e thërret”, u shpreh Armina.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT