E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Ku ishte Sali Berisha kur policia hodhi gazin lotsjellës

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk është parë ditën e sotme gjatë protestës, ku opozita organizoi protestën marshim, duke rrethuar në mënyrë simbolike Kryeministrinë, Parlamentit dhe për t’u rikthyer më pas në selinë e PD-së.

Berisha nuk ka marrë pjesë në protestë por është parë teksa ka dalë nga shtëpia e tij, dhe ka shoqëror Bashën dhe Kryemadhin për pak minuta në marshimin rreth kryeministrisë.

Më pas, ai është shfaqur para godinës së Parlamentit dhe kur Policia ka filluar të hedh gazin lotsjellës me shumicë, është parë të largohet me shoqëruesit e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dënimi i Llallës/ Rama reagon për herë të parë për mediat franceze

Gjykata e Apelit la në fuqi dënimin nga Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë me 2 vite burg për Llallën. Ish-kryeprokurori mungoi në...

Foto me Sorosin, Berisha i akuzon se projektuan ndarjen e Kosovës

Ish-kryeministri Berisha është revoltuar pas një fotoje të shpërndarë nga kryeministri Rama krahë George Soros. Rama zbuloi në rrjetet sociale se është takuar në...

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...